DanceArt PELHŘIMOV

je pelhřimovská taneční škola, která se aktivně věnuje výuce latinskoamerických, standardních i jiných tanců. Otevírá lidem dveře a provádí je po parketu tanečního světa. V DAP se nejen naučíte tančit, ale také si tanec díky našim lektorům užijete a zamilujete.

Tanec nás baví, kdo tančí, ten se raduje a naším cílem je se o tuto radost podělit i s Vámi.
— DanceArt PELHŘIMOV

Tanečnice a tanečníci taneční školy DanceArt ve věku od 18měsíců až po dospělé se pravidelně účastní rozmanitých vystoupení na plesech i jiných společenských akcích v blízkém i dalekém okolí Pelhřimova. Již šestým rokem jsme uspořádali Pelhřimovskou taneční akademii, pravidelně pořádáme oblíbené Pelhřimovské tančírny, Galavečer DanceArt Pelhřimov či DanceArt Campy. Aktivně spolupracujeme s Gymnáziem a Obchodní akademií Pelhřimov. Vedeme sportovní taneční klub pro děti, mládež a dospělé, celoročně pořádáme kurzy latinskoamerických tanců pro ženy Ladies a nabízíme i individuální taneční lekce pro tanečníky všech věkových kategorií.

Naši lektoři jsou členy Českého svazu tanečního sportu a nejen ve spolupráci s českými, ale i zahraničními trenéry, se neustále vzdělávají a tanečníkům vždy přináší ty nejaktuálnější informace z tanečního světa. Pravidelně navštěvují semináře a workshopy latinskoamerických a standardních tanců a své znalosti doplňují semináři moderního tance, klasického baletu, salsy, street dance a dalších tanečních stylů.

Václav Žoudlík, ředitel a hlavní lektor DAP, je tanečníkem mezinárodní třídy v latinskoamerických tancích, lektorka Tereza Fantová je tanečnicí specializující se na baletní průpravu a moderní tanec a Lenka Letošníková je též tanečnící mezinárodní třídy v latinskoamerických tancích a druhou vicemistryní ČR je street formacích.

Užívat si života pohybem se může naučit skutečně každý.
— DanceArt PELHŘIMOV

A také nabízíme setkání Jógy smíchu.