Prošli jste si již základní taneční kurzy a rádi byste v tanci pokračovali dál? Chcete se i nadále scházet s partou přátel a naučit se tančit ještě lépe? Pak jsou pro Vás připraveny Pokračovací taneční pro mládež. Pokud navíc přemýšlíte, že byste se tanci chtěli věnovat pravidelně a chodit na naše tréninky, tento kurz je skvělým startem.

Výuka plynule navazuje na kroky a variace učené v základních tanečních. Tance, které již znáte, si dále zdokonalíte a naučíte se do nich nové figury a variace. K tomu se naučíte i tance úplně nové jako je samba, slowfox, salsa a další. Ale to zdaleka není vše. Bude i mnoho prostoru na procvičení všech tanců a na poslední lekci můžeme pozvat rodiče a pochlubit se Vaším novým tancováním. Po dobu Vašeho kurzu navíc získáte VIP přístup zdarma na všechny Pelhřimovské tančírny, které v tom období proběhnou, takže své nové dovednosti budete moci vyzkoušet hned v praxi. V DanceArtu zažijete plno zábavy, poznáte mnoho nových přátel a dostanete šanci se tanci věnovat opravdu naplno.

Nikdy nedávej do ruky meč muži, který neumí tancovat.
— Confucius

Umět tančit se dnes zařazuje do základního všeobecného vzdělání. Se společenským tancem také úzce souvisí znalost etikety a společenského chování. Tomu se ale většinou v základních tanečních nevěnuje tolik času. U nás se tomu však věnovat budeme a věřte, že už Vás nečekaný trapas ve společnosti jen tak nepotká. Vyučovat Vás budou mladí a přátelští lektoři.

Do tohoto kurzu je již třeba se přihlašovat v párech, neboť se budeme učit pokročilejší variace. Domluvte se s někým, s kým se Vám dobře tančí. Pokud však partnera ještě nemáte, ozvěte se nám. Po tomto kurzu je dále možnost pokračovat v tanci pravidelně, nejdříve ve skupině Hobby&Practise a poté navštěvovat i naše sportovní taneční tréninky - Tanec pro Juniory/Mládež.

A co na sebe?

Pokračovací taneční už nejsou tak založeny na společenském styku, jako na tom si dobře zatančit. Kombinace společenských kalhot a košile bez kravaty je vhodná pro partnery. Partnerky mají výběr šatníku pochopitelně rozmanitější. Vhodné jsou nějaké šatičky či sukně.

Kurz obsahuje celkem 10 tanečních lekcí. Každá trvá 130 minut a kurzovné, které činí 1.190,- Kč na osobu, se vybírá po první lekci. Kurz probíhá v sobotu.

Kurz zahajujeme v sobotu 19. ledna 2019 a bude probíhat vždy od 15:30 do 17:40 hodin v nově zrekonstruované tělocvičně Gymnázia Pelhřimov. Aktuální termíny a časy naleznete v Aktualitách.