Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

Projekt pelhřimovské tančírny má za úkol vytvořit společnou a pravidelnou událost nejen pro tanečníky, ale i pro všechny další zájemce a netanečníky z široké veřejnosti, kteří se rádi dostanou do dobré společnosti a za doprovodu příjemné hudby poznají nové přátele.

  • Každá Pelhřimovská tančírna má své vlastní téma a je rozdělena do několika částí. První, úvodní část, je volnější a ideální na roztančení a seznámení se s parketem.

  • Druhá část je výuková. Na každé tančírně se naučíte něco nového a pokaždé se probírají jiné tance a zajímavé taneční figury. Postupně se tak zlepšujete s každou další tančírnou.

  • Další část Vás ještě více zapojí do děje, protože se můžete zúčastnit různých zábavných tanečních aktivit. Pro ty nejlepší jsou dokonce připraveny i hodnotné ceny. O zábavu se celý večer stará také společný tanec, který se všichni hromadně naučíme.

  • Tančírna je navíc vždy proložena různými vystoupeními, ať už malými či velkými tanečníky z DanceArt PELHŘIMOV, tanečnicemi z kurzů Latiny pro ženy nebo se zde objeví nějaký speciální host. Tančírna je tak kromě Pelhřimovské taneční akademie i takovou malou přehlídkou pelhřimovského tance.

“Tanec, stejně tak jako jiná umění, nám pomáhá být lepším.”
— Sudharani Raghupathy

Pelhřimovská tančírna je od začátku do konce odborně vedena a celý večer máte k dispozici tanečníky a tanečnice DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí.

Odhoďte stres na konci týdne a přijďte si zatančit na skvělou latinskoamerickou a standardní hudbu. Hrát budeme chachu, waltz, jive, valčík, rumbu, tango, sambu, foxtrot, polku, blues, salsu slowfox a další.

A Co na sebe?

Tančírna není až tak založena na společenském styku, jako na tom si dobře zatančit. Kombinace společenských kalhot a košile bez kravaty je vhodná pro partnery. Partnerky mají výběr šatníku pochopitelně rozmanitější. Vhodné jsou šaty (koktejlky), sukně či společenské kalhoty.

Akce probíhá v prostorném sále Kulturního domu Máj Pelhřimov. Aktuální termíny tančíren vždy naleznete v Aktualitách a budoucí termíny v Přehledu akcí.