Přijďte se s námi rozvlnit v rytmu vášnivých latinskoamerických tanců pro ženy. Zatančit si sambu, chachu, rumbu, salsu, jive, paso doble, bachatu a další tance, pro něž žena nepotřebuje dalšího partnera, užívá si pohybu a zaměřujete se hlavně sama na sebe.

Protože tanec přirozenou cestou formuje postavu, zpevňuje důležité partie, pomáhá ke správnému držení těla a zvyšuje i sebevědomí, nejen sebejistá chůze v podpatcích se pro vás stane samozřejmostí. A radost z pohybu a tance Vás bude provázet Vaším životem.

Během 12 lekcí rozdělených do 12 týdnů si osvojíte základní provedení i charakter různých latinskoamerických tanců. Naučíte se základní i pokročilejší kroky a figury příznačné každému tanci a poté je budeme tančit v krátkých choreografiích, jež budeme společně tančit a procvičovat. V kurzu jsou zařazeny též čistě opakovací hodiny. Každý tanec si proto dobře osvojíte a přirozeně jej budete schopné tančit, ať se ocitnete kdekoliv.

Každá lekce, dlouhá vždy 60 minut, začíná uvolněním, protažením a zahřátím svalů. Poté už následuje vášnivá hodina latinskoamerického tance.

A co na sebe?

Otevřte svůj šatník a chopte se pohodlného oblečení umožňující volnost pohybu, v němž se cítíte pohodlně. Například tričko, sukně nebo legíny vyhovují mnoha našim tanečnicím. Tenisky však nechte raději doma a zvolte obuv na středním podpatku. Přeci jen budeme tančit. Nezapomeňte si ani láhev s osvěžujícím nápojem.

Již teď se na Vás, milé dámy a slečny, neboli ladies, naši lektoři Václav Žoudlík a Lenka Letošníková těší v tanečním sále (1.patro) pelhřimovského Hotelu Slávie. Kurzy jsou určeny tanečnicím od 15 let věku, horní věková hranice není stanovena.

Kurzovné pro Začátečnice, Mírně pokročilé, Pokročilé i Speciálky činí 1.590,- Kč a vybírá se vždy na první hodině kurzu.

Každý den vám přináší šanci nadechnout se, shodit boty a tancovat.
— Oprah Winfrey

Aktuální termíny a časy kurzů naleznete v AKTUALITÁCH.