Zimní Pelhřimovská tančírna proběhne 1. února s výukou tanců Valčík a Salsa

Přátelé, rok 2019 je v plném proudu a přichází čas na další Pelhřimovskou tančírnu. Jestli jste ještě neviděli fotky z fotokoutku z famózní Vánoční Pelhřimovské tančírny, podívejte se na ně zde. Nyní už je ale čas skočit naplno do rozjeté taneční sezóny a využít prostorný taneční parker právě nadcházející Pelhřimovské tančírny.

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

PÁTEK 1. února 2019 | 19:00-23:30 | KD MÁJ

TÉMA: Valčík A salsa

Čtěte také: 5 největších mýtů o Pelhřimovské tančírně

Čeká Vás prostorný taneční parket, kde si opravdu zatančíte.

Ve výukové části nás čeká výuka oblíbených tanců VALČÍK a SALSA, které se úplně od základů všichni naučíme. V druhé části večera se můžete těšit na zábavný taneční program a připravena budou nová taneční vystoupení.

VALČÍK

Je mezi tanci veterán. Pochází totiž už z 18. století z Rakouska. Standardním tancem se ale stal až jako úplně poslední. Tančí se ve 3/4 taktu v těsném držení. Krásný a právem nazývaný králem tanců.

SALSA

Jako tomu dokáže stejnojmenná omáčka u pokrmů, tak i tento tanec může doslova okořenit Váš život. Je to poměrně mladý kubánský tanec, který se vyvinul především z chachy, mamba, ale i z mnoha dalších tanečních forem.

Vstupné je 150,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 120,- Kč. Lístky můžete již nyní zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online.

Těšíme se na Vás a na to, že si společně uděláme příjemný taneční večer.

 
Plakát Zimní PT 02:19 web okraj.jpg
 

Aktuálně?