Zahájení taneční sezóny: Podzimní Pelhřimovská tančírna v tématu Jive a Foxtrot už 19. října v KD Máj

Vážení taneční přátelé, léto je za námi a nás čeká otevření nové taneční sezóny 2018/2019. Už se také nemůžete dočkat na taneční parket? Před námi je Podzimní Pelhřimovská tančírna, která Vás roztančí v barvách podzimu a věřte, že letos se máte opět na co těšit. Třeba na Galavečer DanceArt Pelhřimov …když hvězdy tančí se skvělou Dashou.

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového...

PÁTEK 19. ŘÍJNA 2018 | 19:00-23:00 | KD MÁJ

TÉMA: JIVE A FOXTOT

Čtěte také: 5 největších mýtů o Pelhřimovské tančírně

Každá tančírna v úvodu obsahuje krátké roztančení a seznámení se s parketem Poté následuje výuková část, ve které se tentokrát úplně od základů naučíte tance JIVE a FOXTROT. V druhé části večera se můžete těšit na zábavný taneční program. Čeká Vás mnoho tance, zábavy i pestrá taneční vystoupení.

JIVE

Mezi jeho "taneční rodiče" patří například woogie-boogie, swing nebo rock-n-roll. Je velmi rychlý, energický a oblíbený hlavně díky své hudbě, která klade důraz vždy na druhou dobu.

FOXTROT

Tento tanec je velmi rychlý. Můžeme v něm najít prvky charlestonu i souvislost se soutěžním quickstepem. Je ale hlavně plný energie a dokud nedozní poslední tóny, nenechá Vás v klidu posedět.

Vstupné je 150,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 120,- Kč. Lístky můžete již nyní zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online.

Těšíme se na Vás. Přijďte s námi zahájit novou taneční sezónu v Pelhřimově, dobře se pobavit a třeba se i něco nového naučit.

 
Plakát Podzimní PT 10:18 web okraj.jpg
 

Aktuálně: