Valentýnská Pelhřimovská tančírna Vás roztančí už 10. února v tématu valčík a rumba

Taneční sezóna je v plném proudu a my nejsme pozadu. Druhou tančírnou roku 2018 se stane oblíbená Valentýsnká Pelhřimovská tančírna a samozřejmě není určena pouze pro zamilované. Tančírny jsou totiž pro všechny, tak se nebojte a přijďte...

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového...

SOBOTA 10. února 2018 | 19:00-23:00 | KD MÁJ

TÉMA: Valčík A rumba

Čtěte také: 5 největších mýtů o Pelhřimovské tančírně

Ve výukové části se tentokrát úplně od základů naučíte tance VALČÍK a RUMBA a v druhé části večera se můžete těšit na zábavný valentýnský program. Čeká Vás mnoho tance a zábavy.

VALČÍK

Je mezi tanci veterán. Pochází totiž už z 18. století z Rakouska. Standardním tancem se ale stal až jako úplně poslední. Tančí se ve 3/4 taktu v těsném držení. Krásný a právem nazývaný králem tanců.

RUMBA

Je tanec lásky a vášně. Její smyslnost ještě více podtrhuje fakt, že je ze všech latinskoamerických tanců nejpomalejší. Charakteristické pro ni je, že se na první dobu v taktu nikdy nedělá krok.

Vstupné je 150,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 120,- Kč. Lístky můžete již nyní zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online.

Celý večer pro Vás budou k dispozici tanečníci z DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Takže se ještě více můžete těšit na prostorný taneční parket, po kterém budou znít latinskoamerické, standardní i jiné tance.

Těšíme se na Vás i v nadcházejícím zamilovaném čase...

 
Plakát Valentýnská PT 2018 web okraj.jpg
 

Aktuálně: