Novoroční Pelhřimovská tančírna proběhne už 20. ledna v tématu Salsa a tango

Před Vámi je naše první tančírna nového roku 2018. Taneční sezóna je po úspěšné Vánoční Pelhřimovské tančírně v plném proudu a my jedeme dál! Přijďte si i v průběhu plesového období zatančit na prostorný parket, kde si opravdu zatančíte.

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového...

SOBOTA 20. LEDNA 2018 | 19:00-23:00 | KD MÁJ

TÉMA: SALSA A TANGO

Čtěte také: 5 největších mýtů o Pelhřimovské tančírně

Ve výukové části se tentokrát úplně od základů naučíte tance SALSA a TANGO a v druhé části večera se můžete těšit na zábavný novoroční program. Čeká Vás mnoho tance a zábavy.

SALSA

Jako tomu dokáže stejnojmenná omáčka u pokrmů, tak i tento tanec může doslova okořenit Váš život. Je to poměrně mladý kubánský tanec, který se vyvinul především z chachy, mamba, ale i z mnoha dalších tanečních forem.

TANGO

Je tak trochu černou ovcí v rodině standardních tanců, jelikož si mnoho věcí dělá po "latinskoamericku", je plné vášně a kontrastu. Rudé šaty, růže a dramatická muzika, to je tango.

Vstupné je 150,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 120,- Kč. Lístky můžete již nyní zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online.

Celý večer pro Vás budou k dispozici tanečníci z DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Takže se ještě více můžete těšit na prostorný taneční parket, po kterém budou znít latinskoamerické, standardní i jiné tance.

Těšíme se na Vás i v novém roce 2018 plném dalších skvělých tančíren...

 
Plakát Novoroční Pelhřimovská tančírna 2018 web okraj.jpg
 

Aktuálně: