Letní Pelhřimovská tančírna pod širým nebem v tématu párty latina už 27.7 před KD Máj

Vážení taneční přátelé, přijde Vám to už dlouho od poslední Pelhřimovské tančírny? Před námi je naše tradiční letní párty a Vy se tedy můžete těšit už na 3. ročník Letní Pelhřimovské tančírny pod širým nebem. A tato tančírna je vždy trochu jiná. Prostě letní... těšte se na zábavu, mnoho tance, osvěžující letní drinky a věříme, že i teplé slunce. A letos přinášíme novinku v podobě tanečního programu pro děti, který proběhne před večerní částí.

 

PÁTEK 27. ČERVENCE 2018 | Prostor PŘED KD MÁJ

Od 17:00 dětský program, 19:00-23:00 tančírna

TÉMA: PÁRTY LATINA

Zábava, tanec, dobré pití, míchané nápoje, soutěže...

Už jste někdy tančili pod širákem? Přijďte si to společně užít. Celá akce proběhne před vchodem KD Máj, kde bude i mnoho stolů na sezení, k dispozici bude bar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji, kávou, a protože k létu patří míchané drinky, budou tam pro Vás také!

A protože i děti milují tanec, připravili jsme pro ně speciální taneční část, která proběhne před zahájením části večerní a to od 17:00 hodin. Děti se mohou těšit třeba na skákací hrad, různé soutěže a samozřejmě mnoho skvělého tance!

 
 

A CO NA SEBE TAKHLE V LÉTĚ?

Ač je prostor před KD Máj rovný a tančit na něm není žádný velký problém, taneční obuv či společenské oblečení můžete nechat doma. Vhodné bude volnější letní oblečení. Pro pány stačí tričko, kalhoty a vycházková obuv. Dámy mohou zvolit např. své oblíbené letní šaty a balerínky. Důležité je, abyste se citíli dobře a mohli si zatančit.

Prostě přijďte. Vstup je ZDARMA.

 
Plakát Letní PT 2018web okraj.jpg