[LADIES] Kurzy vášnivých latinskoamerických tanců pro ženy už od 28. března v Pelhřimově

Milé dámy, slečny, tanečnice LADIES...,

a je to tady! Chacha, salsa, rumba, samba, jive a další tance stvořené doslova na míru pro Vás. Snad jste si nemyslely, že bychom na Vás zapomněli?! My na Vás myslíme dnem i nocí a naším cílem je dělat Vaše oblíbené kurzy Latiny pro ženy stále lepší. A navíc pro Vás máme dárek - čtěte dál...

Začínáme 28. a 29. března 2018

KURZY PRO jaro 2018 JSOU VYPSÁNY NÁSLEDOVNĚ:

Každý čtvrtek (od 29. března do 14. června 2018)

  • 18:00 - 19:00  Začátečnice
  • 19:05 - 20:05  Speciálky
  • 20:05 - 21:05  Pokročilé

Každý pátek* (od 28. března do 15. června 2017)

  • 19:05 - 20:05  Začátečnice
  • 20:05 - 21:05  Mírně pokročilé

* Páteční kurzy budou mít v rozvrhu 2x výuku ve středu. Ve stejném čase a na stejném místě. Je to v případech, kdy to v pátek nejde. Hned první taneční středou bude středa 28. března, kdy kurz zahájíme, protože v pátek (30. března) je svátek a jsou Velikonoce. Druhou taneční středou bude středa 25. dubna, protože v pátek (27. dubna) proběhne Pelhřimovská tančírna. Všechny ostatní týdny bude výuka probíhat normálně v pátek.

JAKOU SKUPINU VYBRAT?

Pokud jste u nás ještě netančily, vyberte Začátečnice. Pokud už máte Začátečnice či další kurzy za sebou, nebojte se přihlásit dál. Vše na sebe plynule navazuje v pořadí Začátečnice, Mírně pokročilé, Pokročilé a Speciálky.

 

Máme pro Vás dárek

Často se nás ptáte, na jakou hudbu můžete trénovat. Připravili jsme pro Vás článek, kde najdete hudbu ke všem oblíbeným tancům:

 

Kdo Vás bude učit?

O zábavnou a vždy kvalitní výuku se postarají naši zkušení lektoři Václav Žoudlík a Lenka Letošníková. Oba jsou držiteli nejvyšší mezinárodní taneční třídy v latinskoamerických tancích, a proto si vždy můžete připadat, jako když tančíte ve Star Dance. Podívejte se na jejich jive. Další jejich videa najdete zde.

Kapacita přihlášek je omezena a zájem obrovský. Neváhejte se proto přihlásit ještě dnes a splňte si svůj sen stát se tanečnicí latinskoamerických tanců. Těšíme se na Vás v tanečním sále pelhřimovského Hotelu Slávie.

 
Plakát Ladies JARO 2018 web.jpg
 

Aktuálně: