Karnevalová Pelhřimovská tančírna v tématu samba a bachata probehne už 24. března

Letos jsme k nezastavení! Před Vámi je již 3. tančírna tohoto roku a připraveny jsou pro Vás doslova exotické taneční chutě v podobě karnevalové samby a romantické bachaty.

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového...

SOBOTA 24. března 2018 | 19:00-23:00 | KD MÁJ

TÉMA: samba A bachata

Čtěte také: 5 největších mýtů o Pelhřimovské tančírně

Ve výukové části se tentokrát úplně od základů naučíte tance SAMBA a BACHATA a v druhé části večera se můžete těšit na zábavný taneční program. Čeká Vás mnoho tance a zábavy.

SAMBA

Když se řekne Brazílie, lidé si kromě kávy a karnevalu vybaví také sambu a rytmickou španělskou hudbu. Samba je charakterická pro svůj houpavý pohyb, zvaný bouncing.

BACHATA

Bachata je romantický improvizační tanec plný emocí, zábavy a společného souznění. Pokud se naučíte několik jednoduchých pravidel, můžete si bachatu zatančit s kýmkoliv na celém světě.

Vstupné je 150,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 120,- Kč. Lístky můžete již nyní zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online.

Celý večer pro Vás budou k dispozici tanečníci z DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Takže se ještě více můžete těšit na prostorný taneční parket, po kterém budou znít latinskoamerické, standardní i jiné tance.

Těšíme se na Vás a na divokou taneční atmosféru jako na samotném karnevalu v Riu!

 
Plakát Karnevalová Pelhřimovská tančírna 2018 web okraj.jpg