Druhá Vánoční Pelhřimovská tančírna proběhne 21. prosince v tématu Chacha a Waltz

Také už se nemůžete dočkat? Blíží se druhá Vánoční Pelhřimovská tančírna, která Vás opět vtáhne do té pravé vánoční atmosféry. Odhoďte stres těsně před svátky a přijďte si zatančit. Držíme zásadu, že celý večer bude znít pouze vánoční taneční hudba a skvělá zábava a tanec nebude tím jediným dárkem, který si od nás odnesete...

Pelhřimov - tančící město 2018
1490653662645.jpeg

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

PÁTEK 21. prosince 2018 | 19:00-23:30 | KD MÁJ

TÉMA: Chacha A Waltz

Čtěte také: 5 největších mýtů o Pelhřimovské tančírně

Celý večer pouze vánoční taneční hudba...

Ve výukové části se tentokrát úplně od základů naučíte tance CHACHA a WALTZ a v druhé části večera se můžete těšit na zábavný vánoční program. A protože jsme o Vánocích zvlášť štědří, mnoho z Vás neodejde s prázdnou. No a tanečními vystoupeními šetřit také nebudeme.

CHACHA

Pochází ze slunné Kuby a je mezi latinskoamerickými tanci nejmladší, což je znát na jejím charakteru. Je hravá a divoká a tanečníkům dává možnost spolu navzájem flirtovat.

WALTZ

Pochází z Anglie a tančí se v 3/4 taktu. Oproti valčíku je ale mnohem pomalejší. Nejen kvůli romantické hudbě, ale také díky plynulým pohybům, se budete při tomto tanci cítit, jako když se vznášíte.

Vstupné je 150,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 120,- Kč. Lístky můžete již nyní zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online.

Těšíme se na Vás a na tu pravou vánoční atmosféru… Klidně si přineste i cukroví.

 
Plakát Vánoční PT 2018 web okraj.jpg
 

Aktuálně: