Summer DanceArt Camp 2017 proběhne už 19.-24. srpna

Přes letní prázdniny, kdy neprobíhají pravidelné taneční výuky a semináře, trénují tanečníci individuálně a hlavně se účastní tanečních soustředění. Letošní prázdniny nás čeká už 3. ročník našeho letního campu, kterým nastartujeme novou taneční sezónu.

SUMMER DANCEART CAMP 2017

19.-24. SRPNA, VÁŇŮV STATEK - DUBOVICE

latinskoamerické a standardní tance, streety, moderna

taneční třídy E, D, C

 •  Všechny čeká týden plný tance a zábavy. Celodenní program vždy obsahuje 2 taneční semináře, pohybovou lekci, ranní a večerní strečink, practise, videotréninky a mnoho dalších sportovně tanečních aktivit, her a soutěží.
 • Akce proběhne na krásném Váňově statku v Dubovicích, což je hned u Pelhřimova.
 • Ubytování je zajištěno v prostorných 3 - 5 lůžkových pokojích.
 • Na našem soustředění nikdo nebude hladovět. Čeká Vás 5 vydatných jídel denně a pitný režim v příjemné restauraci.
 • Pro výuky jsou k dispozici 2 velké taneční sály a pro ostatní aktivity slouží společenská místnost či restaurace. Mnoho aktivit také proběhne venku. Budeme chodit běhat, hrát různé hry a soutěže a nevynecháne oblíbené skákání na trampolíně, ani taneční animace v bazénu.
 • Věnujeme se i jiným než tanečním aktivitám. Uděláme si táborák, noční hru a nejednou večer vytáhneme kytaru a další hudební nástroje a všichni si společně zahrajeme a zazpíváme. Jako doplněk výuky probíhají různé přednášky a videotréninky, které jsou pro sportovce neméně důležité.
 • Ve čtvrtek 24. srpna ve 20:00 hodin odstartuje závěrečná taneční show pro rodiče a hosty, při které uvidí společný practise a vše, co se za celý týden naučíme.
 • Summer DanceArt Camp je připraven pro věkové kategorie Děti (7-11 let), Junioři (12-15 let) a pro Mládež a Dospělé (16 a více let).

Celý týden se o Vás ve dne v noci bude starat skvělý lektorský tým:

 • Václav Žoudlík: Vedoucí lektorského týmu, tanečník mezinárodní třídy v latinskoamerických tancích.
 • Tereza Fantová: Lektorka na baletní průpravu a moderní tanec, vedoucí dětských skupin.
 • Lenka Letošníková: Tanečnice mezinárodní třídy v LAT tancích, druhá vicemistryně ČR ve street dance formacích, trenérka trojnásobných juniorských finalistů ČR.
 • Ondřej Ťoukálek: Odborná zdravotní péče, sportovní a fyzická příprava.
 • Iva Fantová: Odborný pedagogický dozor, lektorka volnočasových aktivit.

Nástup na soustředění pro všechny skupiny je v sobotu 19. 8. 2017 ve 14:00 hodin.

Děti a junioři mají odjezd ve čtvrtek 24. 8. 2017 po závěrečné show pro rodiče a hosty (Show začíná ve 20:00 hodin). Mládež a dospělí mají odjezd v pátek 25. 8. 2017.

I přes toto úžasné tréninkové zázemí a skvělý lektorský tým jsme pro Vás připravili skvělé ceny. Ceny zahrnují všechny taneční a sportovní výukové programy, kompletní stravování a pitný režim, ubytování, pronájem tanečních sálů a ostatních prostor a zařízení.

Závaznou přihlášku je nutné zaslat nejpozději do 30. června 2017.

Camp se platí při příjezdu na akci, kde všichni současně odevzdají i potvrzení lékařského vyšetření ne starší jednoho roku a 2 další vytištěné a podepsané dokumenty, které si, prosím, stáhněte zde:

 1. Prohlášení o bezinfekčnosti
 2. Souhlas rodičů

A nezapoměňte se podívat na galerii z loňského Summer DanceArt Campu 2016.