Pokračovací taneční pro mládež zahajujeme už v lednu 2018

Další ročník Pokračovacích tanečních pro mládež je tady! Už za sebou máte své základní taneční? Rádi byste si vše zopakovali a naučili se toho ještě více? Tak přesně pro Vás máme připraven tento kurz. Přiznejme si narovinu, jenom základní taneční prostě nestačí a většina kroků se časem zapomene. Právě v "pokračovačkách" máte konečně více prostoru dostat si všechny taneční kroky do těla tak, že je jen tak nezapomenete.

Kurz bude začínat v sobotu 20. ledna 2018 a bude probíhat každou sobotu vždy od 15:30 do 17:40 hodin. Celkem Vás čeká 10 tanečních lekcí, takže celý kurz zakončíme až v březnu 2018. Výuka bude probíhat v tělocvičně Gymnázia Pelhřimov.

Těšit se ale můžete ještě více. Kurz navíc obsahuje praktickou výuku etikety a bude zde i mnoho času pro trénování všech tanců tak, aby se Vám dobře zažily. Každý účastník během kurzu navíc zdarma získá VIP vstup na Pelhřimovské tančírny.

Partnerky, pokud ještě nemáte svého tanečního partnera, nezoufejte a ozvěte se nám. Třeba někoho najdeme společně. Máme navíc plno tanečníků z DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi tanečníka udělají.

 
Plakát Pokračovací taneční pro mládež 2018 web okraj.jpg
 

Aktuálně: