Karnevalová Pelhřimovská tančírna už 14. ledna v tématu salsa, foxtrot a bonusová samba

Před námi je první Pelhřimovská tančírna nového roku a s ní do současných mrazivých dnů přitáhneme i horké brazilské slunce. Ano, přesně to, které zaří na karnevalu v Riu!

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

Sobota 14. Ledna | 19:00-23:00 | KD MÁJ

TÉMA: salsa A foxtrot

Karnevalový bonus: SAMBA

Podívejte se na 5 největších mýtů o Pelhřimovské tančírně.

Těšit se můžete na zábavnou kubánskou salsu a elegantní foxtrot, který se všichni společně naučíme ve výukové části večera. Každý tanec si vysvětlíme pomalu od začátku až po zajímavé taneční figury. Zatančí si proto úplně každý. Chybět nebudou ani taneční vystoupení a během večera Vás také čeká zábavně soutěžní část s hodnotnými cenami pro výherce.

SALSA

Jako tomu dokáže stejnojmenná omáčka u pokrmů, tak i tento tanec může doslova okořenit Váš život. Je to poměrně mladý kubánský tanec, který se vyvinul především z chachy, mamba, ale i z mnoha dalších tanečních forem.

FOXTROT

Tento tanec je velmi rychlý. Je hravý, plný neustálých změn a najdete v něm prvky snad všech ostatních standardních tanců. Dokud nedozní poslední tóny podmanivé swingové hudby, nenechá Vás v klidu posedět.

Vstupné je 120,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 100,- Kč. Lístky můžete již nyní zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online.

Celý večer pro Vás budou k dispozici tanečníci z DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Takže se ještě více můžete těšit na prostorný taneční parket, po kterém budou znít latinskoamerické, standardní a jiné tance. Přijďte si zatančit.

A pokud jste ještě neviděli videa a galerie z Halloweenské Pelhřimovské tančíny, zde se podívejte.