Již 6. ročník Pelhřimovské taneční akademie 21.-23. června 2017

A je to opět tady, přátelé! Malí i velcí tanečníci, začínající i sportovní taneční páry.

Konec školního roku se neúprosně blíží a s ním přichází pro všechny naše tanečníky, rodiče i lektory významná událost. Již po šesté se všichni sejdeme v pelhřimovském divadle a tradičně tak několika představeními předvedeme další práci celého, právě končícího školního roku.

Dovolte, abychom Vás srdečně pozvali na 6. ročník Pelhřimovské taneční akademie, který proběhne ve dnech 21. - 23. června 2017 v Divadle Lubomíra Lipského v Pelhřimově. Akademie se každý rok těší obrovskému zájmu diváků, proto jsou pro veřejnost opět připravena 3 představení:

  • 21. června od 17:00 hodin
  • 22. června od 17:00 hodin
  • 23. června od 17:00 hodin

Již tradičně se představí všechny taneční skupiny tanečního centra DanceArt PELHŘIMOV. Zatančí tanečníci a tanečnice ve věku od 2 let až po dospělé. Kromě dětí, juniorů a mládeže vystoupí i tanečnice Ladies z kuzů Latiny pro ženy a těšit se můžete i na závěrečné překvapení. A to možná nejen taneční překvapení. Něco, co jsme za uplynulých 5 ročníků ještě ani nezkusili. No, přijďtě na to podívat.

Vstupné je 70,- Kč a lístky zakoupíte v Turistickém informačním centru Pelhřimov.

Těšíme se na Vás u krásného tanečního zážitku v Divadle Lubomíra Lipského. Už jste viděli povedenou galerii z loňského ročníku? Oživte si vzpomínky.