Jarní Pelhřimovská tančírna v tématu Waltz a Rumba už 10. března

Přijměte pozvání na Jarní Pelhřimovskou tančírnu, která je v pořadí již druhou tančírnou nového roku. A co je skvělé, že na organizaci této tančírny jste se podíleli i Vy sami, když jste na poslední tančírně měli možnost vybrat, jaký tanec se bude vyučovat. A my máme Vaše výsledky. Tančit se bude přesně tak, jak jste vybrali.

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

Pátek 10. března | 19:00-23:00 | KD MÁJ

TÉMA: waltz A rumba

Malý bonus: CHACHA

Podívejte se na 5 největších mýtů o Pelhřimovské tančírně.

Těšit se tedy můžete na předem slíbenou rumbu a vítězným tancem Vaší ankety se stal standardní tanec waltz. Těsně na druhém místě skončila chacha a tu si zmíníme jako takový malý bonus. Každý tanec si vysvětlíme pomalu od začátku, ale vybereme i nějaké zajímavé taneční figury. Zatančí si proto úplně každý. Chybět nebudou ani taneční vystoupení a během večera Vás také čeká zábavně soutěžní část s hodnotnými cenami pro výherce.

WALTZ

Pochází z Anglie a tančí se v 3/4 taktu. Oproti valčíku je ale mnohem pomalejší. Nejen kvůli romantické hudbě, ale také díky plynulým pohybům, se budete při tomto tanci cítit, jako když se vznášíte.

RUMBA

Je tanec lásky a vášně. Její smyslnost ještě více podtrhuje fakt, že je ze všech latinskoamerických tanců nejpomalejší. Charakteristické pro ni je, že se na první dobu v taktu nikdy nedělá krok.

Vstupné je 120,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 100,- Kč. Lístky můžete zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online.

Celý večer pro Vás budou k dispozici tanečníci z DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Takže se ještě více můžete těšit na prostorný taneční parket, po kterém budou znít latinskoamerické, standardní a jiné tance. Přijďte si zatančit.