Halloweenská Pelhřimovská tančírna v tématu Jive a Foxtrot už 27. října v KD Máj

Konečně je to tady, přátelé,

s přicházejícím barevným podzimem zahajujeme pelhřimovskou taneční sezónu. A že je toho před Vámi letos hodně. První z pásma tančíren nadcházející sezóny je Halloweenská Pelhřimovská tančírna a hned bude něčím speciální. Po skvělém loňském halloweenu pokračujeme v tradici, a proto určitě dorazte v kostýmech. Ty nejlepší si totiž odnesou hodnotné ceny!

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

PÁTEK 27. ŘÍJNA 2017 | 19:00-23:00 | KD MÁJ

TÉMA: Jive A Foxtrot

Dress code: Halloween Tie = Masky jsou vítány

Čtěte také: 5 největších mýtů o Pelhřimovské tančírně

Ve výukové části se tentokrát úplně od základů naučíte tance JIVE a FOXTROT a v druhé části večera vybereme nejlepší kostýmy, které odměníme hodnotnými cenami. Těšit se ale může i Vaše divácké oko, protože program bude proložen různými tanečními vystoupeními. Navíc bude opět připraven oblíbený fotokoutek, takže si během večera budete moci pořídit krásnou halloweenskou fotografii ve Vašem skvělém kostýmu.

JIVE

Mezi jeho "taneční rodiče" patří například woogie-boogie, swing nebo rock-n-roll. Je velmi rychlý, energický a oblíbený hlavně díky své hudbě, která klade důraz vždy na druhou dobu.

FOXTROT

Tento tanec je velmi rychlý. Je hravý, plný neustálých změn a najdete v něm prvky snad všech ostatních standardních tanců. Dokud nedozní poslední tóny podmanivé swingové hudby, nenechá Vás v klidu posedět.

Vstupné je 150,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 120,- Kč. Lístky můžete již nyní zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online.

Celý večer pro Vás budou k dispozici tanečníci z DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Takže se ještě více můžete těšit na prostorný taneční parket, po kterém budou znít latinskoamerické, standardní i jiné tance.

A pokud už se nemůžete dočkat, zde se podívejte na GALERII  a VIDEA z loňské Halloweenské Pelhřimovské tančírny 2016.

2016-10-21_fotokoutek_tancirna044-2.jpg
 
Plakát Halloweenská PT 10:17 web okraj.jpg
 

Aktuálně: