[Galerie] GALAVEČER DanceArt Pelhřimov ...když hvězdy tančí 2017

Přátelé, něco pro Vás k večeru pálení čarodějnic máme. Je tady skvělá fotogalerie z pátečního Galavečeru DanceArt Pelhřimov ...když hvězdy tančí 2017. Udělejte si čas a v klidu si ji vychutnejte.

V pátek 28. dubna 2017 proběhl první Galavečer DanceArt Pelhřimov ...když hvězdy tančí a podle některých referencí dojmy několikanásobně předčily očekávání. Akce proběhla v rámci oslav Mezinárodního dne tance Pelhřimov 2017, které hned v úvodu galavečera oficiálně zahájil starosta města Pelhřimova Ing. František Kučera.

Hlavním hostem byla vynikající zpěvačka DASHA, která přijela s kapelou Pajky Pajk Quintet a v druhé části večera zněla kapela Friends Martina Vaverky s muzikálovou zpěvačkou Markétou Bednářovou. Celý večer byl proložen různými tanečními vystoupeními od těch nejmenších tanečníků až po samotné lektory tanečního centra DanceArt Pelhřimov. Hosté si ale mohli vychutnat i čokoládové fontány s čerstvým ovocem či občerstvení na stolech. Konečně kolem půlnoci došlo na losování vstupenek a jako první cenu, ze všech 20 připravených, si šťastní výherci odnesli domů krásnou televizi. A bylo toho ještě více! Na to se ale podívejte v přiložené galerii.

Děkujeme všem, kteří si s námi večer užili a těšíme se někdy příště.

Aktuálně: