Velikonoční Pelhřimovská tančírna proběhne už 24. března v tématu Samba a Slowfox

Před námi je třetí letošní Pelhřimovská tančírna a tentorkát se po vydařené valentýnské akci zahalí do velikonoční tématiky. Nejraději bych napsal, pánové, připravte si pomlázky a dámy, přineste vajíčka či jiné dobré odměny. Jenže jsem zvědav jak to vše nakonec dopadne... Letos je přestupný rok! 

Opravdu nemusíte kontrolovat kalendář dvakrát. Tančírna proběhne ve čtvrtek a to přímo na zelený čtvrtek. Pro Velikonoční tančírnu bychom ale nyní těžko hledali lepší termín. Letos poprvé na velký pátek nemusíme do práce, takže si čtvrteční večer budeme moci naplno užít a zahájit tak velikonoční pohodu a odpočinek.

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

ČTVRTEK 24. BŘEZNA 2016 | 19:00-23:00 | KD MÁJ

TÉMA: SAMBA A SLOWFOX

Pokud nevíte, co si představit pod názvy tanců samba či slowfox, určitě doražte na tuto Pelhřimovskou tančírnu. Jestli pro Vás tyto tance byly vždy tak trochu strašákem, změníme Vaše mínění, protože s námi je budete tančit raz, dva. A to doslova. Žádný tanec není těžký a od Velikonoční Pelhřimovské tančírny si už nikdy nepůjdete na sambu nebo slowfox sednout. Těšit se můžete na spoustu zábavy, taneční vystoupení a opět je připravena zábavná taneční soutěž s hodnotnými cenami.

SAMBA

S tímto tancem se Vám vybaví Brazílie a divoký karneval v Riu. A přesně taková samba je. Charakteristický je pro ni houpavý pohyb v kolenou zvaný "bouncing".

SLOWFOX

Tento tanec, původem z Anglie, je tancem opravdových gentlemanů. Je velice klidný a plynulý a v pokročilejším provedení technicky velmi náročný.

Vstupné je 80,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 60,- Kč. Lístky můžete již nyní zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online. Na místě u vstupu na akci již nebude možné lístky zakoupit.

Celý večer pro Vás budou k dispozici tanečníci z DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Takže se ještě více můžete těšit na prostorný taneční parket, po kterém budou znít latinskoamerické, standardní a jiné tance. Přijďte si zatančit.