Valentýnská Pelhřimovská tančírna už 19. února v tématu Rumba a Valčík

Po skvělé Novoroční Pelhřimovské tančírně pokračujeme dál. Čeká nás Valentýn a v tomto zamilovaném tématu se ponese druhá letošní Pelhřimovská tančírna. Holky, nezapoměňte červené rtěnky a bát se nemusíte ani tématického oblečení, ve kterém se nápadně objevuje červená barva. Tentokrát se opět můžete těšit na fotokoutek a novinkou je možnost zakoupení a rezervace lístků online.

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

PÁTEK 19. ÚNORA 2016 | 19:00-23:00 | KD MÁJ

TÉMA: RUMBA A VALČÍK

  • Každá Pelhřimovská tančírna má své téma, ve kterém se celá nese a je rozdělena do několika částí. První, úvodní část, je volnější a ideální na roztančení a seznámení se s parketem.
  • Druhá část je výuková - na každé tančírně se naučíte něco nového a pokaždé se budou probírat jiné tance. Tentokrát to bude milostná RUMBA a královský VALČÍK a těšit se můžete i na společný tanec, který se nám vždy velmi daří.
  • Další část Vás ještě více zapojí do děje, protože se budete moci zúčastnit taneční soutěže a dalších tanečních her. Pro ty nejlepší páry jsou dokonce připraveny i hodnotné ceny a různé dárkové poukazy.
  • Tančírna je vždy proložena různorodými vystoupeními, ať už malými či velkými tanečníky z DanceArt PELHŘIMOV, tanečnicemi z kurzů Latiny pro ženy nebo se zde objeví nějaký speciální host.

RUMBA

Tento milenecký tanec se skvěle hodí k naší valentýnské tančírně. Pochází z Kuby a charakteristické pro něj je, že se na první dobu v taktu nikdy netančí krok.

VALČÍK

Právem nazývaný králem tanců. Pochází z Vídně a charakteristický pro něj je trojdobý takt. Naším cílem bude tančit tento tanec velmi lehce a okolo celého sálu.

Vstupné je 80,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 60,- Kč. Lístky můžete již nyní zakoupit v předprodeji v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online. Na místě u vstupu na akci již nebude možné lístky zakoupit.

Celý večer pro Vás budou k dispozici tanečníci z DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Takže se ještě více můžete těšit na prostorný taneční parket, po kterém budou znít latinskoamerické, standardní a jiné tance. Navíc bude opět připraven oblíbený fotokoutek od BB Productions, takže si během večera budete moci pořídit krásnou valentýnskou fotografii, kterou si budete moci odnést rovnou domů.