Tanečníci z celé republiky se tento týden sjeli do Pelhřimova

Již několik desítek let si pro svou Letní prázdninovou školu tance Taneční škola Hes vybírá právě Pelhřimov. Pro své kurzy využívá prostorného areálu SPŠ a SOU Pelhřimov a každý rok sem jezdí opravdové taneční kapacity!

Od pondělí až do pátku se tanec v tělocvičnách nezastaví. Probíhají zde výuky moderního a jazzového tance, standardních tanců a klasického baletu. Jejich letoři jsou opravdoví profesionálové. Vyučují zde osobnosti jako Martin Dvořák, Zuzana Šilhánová, David Strnad, Alexandre Katsapov a mnoho dalších. I někteří zástupci DanceArt PELHŘIMOV se celého týdne účastní. Rozhodli se vylepšit si své znalosti v moderním a jazzovém tanci a podle prvních ohasů si vše obrovsky užívají, ač je to samozřejmě dřina.

Celý týden vyvrcholí závěrečnou show, která proběhne v pátek od 21:00 hodin v tělocvičně SPŠ a SOU Pelhřimov. Na show vystoupí všichni účastníci a předvedou, co se za celý týden naučili. Určitě se přijďte podívat, protože diváci si jako každý rok nakonec vytleskají i tanec našich několikanásobných mistrů ČR Martina Dvořáka se Zuzanou Šilhánovou. A nejlepší český standard v Pelhřimově samozřejmě nevidíme každý den, tak to nepropásněte.