Podzimní Pelhřimovská tančírna už ve středu 16. 11. v tématu Jive a Tango

Po vydařené Halloweenské Pelhřimovské tančírně Vás čeká další naše tradiční taneční akce, ale pozor, tančit budeme v netradiční den a to ve středu 16. listopadu, den před státním svátkem.

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

STŘEDA 16. LISTOPADU | 19:00-23:00 | KD MÁJ

TÉMA: JIVE A TANGO

Podívejte se na 5 největších mýtů o Pelhřimovské tančírně.

Těšit se můžete na temperamentní jive a vášnivé tango, které se všichni společně naučíme ve výukové části večera. Každý tanec si vysvětlíme postupně od začátku až po zajímavé taneční figury a zatančí si proto každý. Chybět nebudou ani taneční vystoupení a během večera Vás také čeká zábavně soutěžní část s cenami pro výherce.

Pelhřimov - tančící město

JIVE

Mezi jeho "taneční rodiče" patří například woogie-boogie, swing nebo rock-n-roll. Je velmi rychlý, energický a oblíbený hlavně díky své hudbě, která klade důraz vždy na druhou dobu.

TANGO

Je tak trochu černou ovcí v rodině standardních tanců, jelikož si mnoho věcí dělá po "latinskoamericku", je plné vášně a kontrastu. Rudé šaty, růže a dramatická muzika, to je tango.

Vstupné je 120,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 100,- Kč. Lístky můžete již nyní zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online.

Celý večer pro Vás budou k dispozici tanečníci z DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Takže se ještě více můžete těšit na prostorný taneční parket, po kterém budou znít latinskoamerické, standardní a jiné tance. Přijďte si zatančit.

A pokud jste ještě neviděli videa a galerie z Halloweenské Pelhřimovské tančíny, zde se podívejte.

 
Plakát Podzimní PT 11:16 web okraj.jpg