Pelhřimovská taneční akademie - 5. ročník proběhne 22.-24. června 2016

Blíží se konec školního roku a s ním přichází pro všechny naše tanečníky, rodiče i lektory významná událost. Již pátým rokem se všichni sejdeme v pelhřimovském divadle a tradičně tak několika představeními předvedeme naši společnou práci nejen uplynulého školního roku.

Dovolte, abychom Vás srdečně pozvali na 5. ročník Pelhřimovské taneční akademie, který proběhne ve dnech 22.-24. června v Divadle Lubomíra Lipského v Pelhřimově. Akademie se každý rok těší obrovskému zájmu diváků, proto jsou pro veřejnost letos připravena 3 představení:

  • 22. června od 17:00 hodin
  • 23. června od 17:00 hodin
  • 24. června od 17:00 hodin

Již tradičně se představí všechny taneční skupiny tanečního centra DanceArt PELHŘIMOV. Zatančí tanečníci a tanečnice ve věku už od 2 let až po dospělé. Kromě dětí, juniorů a mládeže vystoupí i tanečnice Ladies z kuzů Latiny pro ženy a těšit se můžete i na závěrečné překvapení. Letošní akademie je ještě více výjimečná, neboť shrnuje již pětileté působění DanceArt Pelhřimov. Po každém představení bude k dispozici zábavný fotokoutek, kde se budete moci se svými malými i velkými hvězdami vyfotit.

Vstupné je 70,- Kč a lístky je možné zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov.

Těšíme se na Vás u krásného tanečního zážitku v Divadle Lubomíra Lipského. Už jste viděli povedenou galerii z loňského ročníku?