Pelhřimovská taneční akademie 2016 běžela na jedničku. Děkujeme za úžasný ročník

Pelhřimovská taneční akademie 2016 je za námi a podle ohlasů diváků i pořadatelů proběhla na výbornou. Již 5. ročník přinesl mnoho nového a do nových představení jsme se proto pouštěli i s jistou mírou nejistoty. Odhodlání a chuťe ale bylo mnohem více a nakonec jsme uzavřeli prvních 5 let tanečních akademií s velkým úspěchem.

Během 3 slunečných dní proběhlo celkem 6 představení a v divadle jsme byli téměř od rána do večera. Je to velký skok oproti loňskému ročníku, kdy proběhly pouze 2 odpolední představení pro veřejnost. Letos se pro věřejnost vyprodala celkem 3 představení a novinkou byly představení pro školy, které byly také rovnou 3. Abychom veškerou organizaci zvládli, museli jsme vytvořit tým, který čítal až několik desítek vedoucích skupin, vizážistů, kadeřnic a všech, kteří se starali o plynulý chod celé Akademie.

Chtěli bychom moc poděkovat všem rodičům, divákům, organizátorům a všem, kteří se o akademii jakkoliv zasadili. Z pohledu pořadatelů jsme velmi spokojeni s tím, jaký plynulý průběh celá Akademie měla a diváci opět ocenili všechny šikovné tanečníky. Nyní naši grafici zpracovávají fotografie a videa, na které se můžete těšit během léta. Prozatím zasíláme fotku z povedené páteční afterparty a již nyní se těšíme na 6. ročník, který proběhne 21.-23. června 2017.