Narozeninová Pelhřimovská tančírna 16. září oslaví 5 let od založení DAP

Vážení taneční přátelé,

nová taneční sezóna je před námi, my slavíme narozeniny a proto jsme pro Vás připravili něco speciálního. Všechny navíc čeká narozeninový WELCOME DRINK pro slavnostní přípitek ZDARMA.

NAROZENINOVÁ PELHŘIMOVSKÁ TANČÍRNA

16. září 2016 | 19:00 - 1:00 | KD Máj Pelhřimov

DanceArt PELHŘIMOV slaví 5. narozeniny

Tato Pelhřimovská tančírna bude úplně jiná než naše klasické tančírny a podobat se bude spíše Slavnostní Pelhřimovské tančírně, která proběhla v rámci oslav Mezinárodního dne tance v Pelhřimově. Nyní bychom s Vámi rádi oslavili 5 let od založení tanečního centra DanceArt PELHŘIMOV a to si zaslouží něco speciálního.

Pelhřimov - tančíčí město

Kromě tance a zábavy Vás tedy čeká živá kapela Blue Band, která má připraven opět skvělý taneční repertoár. Během večera si budete moci vychutnat mnoho nových tanečních vystoupení včetně vystoupení našich lektorů Václava Žoudlíka s Lenkou Letošníkovou. K dipozici bude oblíbený fotokoutek v neposlední řadě Vás čeká i sladké pokušení v podobě čokoládové fontány s ovocem.

Vstupné: 160,- Kč. Studenti platí pouze 120,- Kč. Lístky můžete zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online.

Těšíme se na Vás na narozeninovém večeru s DanceArt PELHŘIMOV!