Nábor nových tanečníků do DAP a Pokračovací taneční pro mládež 2016

Pokud se Vám líbí naše Pelhřimovská taneční akademie, Pelhřimovské tančírny, taneční campy a nebo cokoliv, co děláme a chtěli byste se k nám připojit a tančit s námi, nyní je ideální možnost.

Nové tanečníky a tanečnice do hlavní taneční skupiny zpravidla přijímáme kdykoliv během roku, ale některé období je proto prostě lepší než jiné a nyní je zrovna ten správný čas. Mnoho z Vás ukončilo základní taneční kurzy a možná nyní zjišťujete, že byste se rádi naučili ještě něco nového a nebo, že Vám tanec prostě trochu chybí. Řekněme si narovninu, že základní taneční prostě nestačí a možná nyní v období plesové sezóny pociťujete, že byste potřebovali minimálně více praxe. Ano, tanečník se potřebuje trochu vytančit a naučené kroky doslova zažít pod kůži, aby z nich pak mohl čerpat celý život, ať už při zábavě, nebo na důležité slavnostní akci, kde se znalost tance bere jako součást základního vzdělání.

Skvělým způsobem, jak se k nám přidat je přihlásit se do našich Pokračovacích tanečních pro mládež, které začínají tuto sobotu 16. ledna 2016. V těchto tanečních se naučíte mnoho tanečních variací a nových tanců, takže pozdější případné zapojení se do našich tréninků, bude hračkou. Kurz ale samozřejmě není závazný a můžete ho absolvovat samostatně.

Pokračovací taneční ale také nejsou nutnou podmínkou, abyste u nás mohli tančit. Do našich tréninků se můžete přijít nezávazně podívat, kdykolik budete chtít. Společný seminář máme vždy v pátek od 17:15 hodin v tělocvičně Gymnázia Pelhřimov.

Takže se těšíme na všechny nové tanečníky, ať už se přihlásí na Pokračovací taneční či se jen přijdou podívat na náš trénink.