Májová Pelhřimovská tančírna zakončí taneční sezónu už 27. května

Vážení taneční přátelé,

čeká nás poslední Pelhřimovská tančírna této taneční sezóny a ačkoliv je v pořadí již sedmá, přináší něco úplně nového. Ve výukovém bloku se jako první tanec budeme učit českou polku a druhým tancem bude bonusový tanec, který si vyberete VY SAMI prostřednictvím ankety níže.

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

Pátek 27. KVĚTNA 2016 | 19:00-23:00 | KD MÁJ

TÉMA: POLKA A BONUS

Pokud si říkáte, že přeci polku umí každý, máte z části pravdu. Polka má ale mnoho podob a mnoho lidí opravdu neví, jak ji správně tančit. Nejen, že si řekneme, jak na ní, ale naučíme se i zajímavé figury, které můžete tančit. K bonusovému tanci zatím není třeba nic říci, až po Vašem hlasování oznámíme tanec, který jste si vybrali. Kromě výukové části Vás ale jako vždy nemine zábavná část, kdy budou připraveny i hodnotné ceny pro nejlepší páry.

Vstupné je 80,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 60,- Kč. Lístky můžete již nyní zakoupit v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online. Na místě u vstupu na akci již nebude možné lístky zakoupit.

Celý večer pro Vás budou k dispozici tanečníci z DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Takže se ještě více můžete těšit na prostorný taneční parket, po kterém budou znít latinskoamerické, standardní a jiné tance. Přijďte si zatančit.