Letní Pelhřimovská tančírna pod širým nebem proběhne 5. srpna v tématu párty latina

Vážení taneční přátelé,

nechybí Vám přes léto naše Pelhřimovské tančírny? Jestli alespoň trochu, máme pro Vás jednu pohodovou letní akci. Připravili jsme Letní Pelhřimovskou tančírnu pod širým nebem, která přímo navazuje na naše pásmo tančíren, ale přesto bude opět trochu jiná. Prostě letní... a k létu patří slunce, pivo, dobré jídlo a TANEC. Prostě bychom si s Vámi rádi společně zatančili, pobavili se a dali si třeba něco dobrého z grillu.

PÁTEK 5. srpna 2016 | 19:00-23:00 | před KD Máj

Téma: Párty latina

Zábava, tanec, dobré pití, míchané nápoje, chutné občestvení, soutěže...

Už jste někdy tančili pod širákem? Přijďte si to společně zkusit. Celá akce proběhne před vchodem KD Máj, kde bude mnoho stolů na sezení, k dispozici bude bar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji, dobrou kávou a protože k létu patří míchané drinky, budou tam pro Vás také! K pivku bodne něco dobrého a proto budou k dispozici nějaké specialitky z grillu. Je libo hambáč?

Pelhřimov - tančící město

Samozřejmě ale bude prostor hlavně pro tanec a skvělou hudbu. Všichni se naučíme společný tanec a kromě jiných si zatančíme tance, které patří do slunné Latinské Ameriky. V průběhu celého večera Vás čekají i zábavné taneční soutěže a zajímavé ceny, takže vůbec nemusíte odejít s prázdnou. No a nevynecháme ani taneční vystoupení či malé překvapení.

A Co na sebe takhle v léte?

Ač je prostor před KD Máj velmi rovný a tančit na něm nebude problém, taneční obuv či společenské oblečení můžete nechat doma. Vhodné bude volnější letní oblečení. Pro pány stačí tričko, kalhoty a vycházková obuv. Dámy mohou zvolit např. své oblíbené letní šaty a balerínky. Důležité je, abyste se citíli dobře a mohli si i zatančit.

Prostě přijďte. Vstup je ZDARMA.

 
 

Aktuálně: