Kvalitní taneční obuv v Pelhřimově ve středu 30. března

Taneční obuv není určena jen pro profi tanečníky. Využijete ji i na plesy a jiné společenské akce. V taneční obuvi máte nohu jako ve vatě a ani po několikahodinovém nošení se nemusíte bát žádných nepříjemných puchýřů.

K dobrému a hlavně zdravému tanci patří i kvalitní taneční obuv, která drží Vaše chodidlo v bezpečí. Na našich kurzech se nás často ptáte, co je vlastně taneční obuv, jak se liší od klasické a kde ji koupit.

Tato taneční obuv je specifická tím, že je určena přímo pro společenký tanec a většinou ji lze zakoupit pouze ve velkých městech (Praha, Brno apod.). V základu se rozdělují 2 typy taneční obuvi a to obuv pro latinskomerické tance a obuv pro standardní tance.

Vyzkoušet a zakoupit taneční obuv a doplňky bude možné ve středu 30. března od 18:00 hodin v salonku Hotelu Slávie Pelhřimov.

Do Pelhřimova jsme pozvali velice dobrého dodavatele taneční obuvi pana Valeriho Lebedeva. Pan Lebedev je v současné době v Moskvě a nabírá zboží. Pokud chcete mít jistotu své velikosti, poprosil nás, abychom mu zaslali Vaše požadavky. Vytvořili jsme proto formulář, kde si nezávazně můžete zarezervovat obuv, kterou budete chtít vyzkoušet (hlavně typ, velikost apod.). Pokud tedy chodíte na naše Pelhřimovské tančírny, určitě rozšiřte svůj botník o nový pár.

Již nelze rezervovat. Prostě přijďte a vyzkoušíte.