Halloweenská Pelhřimovská tančírna proběhne v tématu chacha a waltz 21. října

Taneční sezóna Pelhřimovských tančíren je po zářijových oslavách našich narozenin v plném proudu a před námi je tančírna, na které jste ještě nikdy nebyli. S blížícím se koncem října přichází Halloween a přesně v tomto tématu se ponese celá naše tančírna. Takže už nyní můžete začít s přemýšlením, v jakém kostýmu dorazíte a dejte si záležet, protože nejlepší kostýmy si odnesou hodnotné ceny.

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

PÁTEK 21. října 2016 | 19:00-23:00 | KD MÁJ

TÉMA: Chacha A Waltz

Dress code: Halloween Tie

Ve výukové části se tentokrát naučíte tance CHACHA a WALTZ a v druhé části večera vybereme nejlepší kostýmy, které odměníme hodnotnými cenami. Těšit se ale může i Vaše divácké oko, protože skupina mládež si k tématu této tančírny připravila i speciální taneční vystoupení. A latina to nebude! Navíc bude opět připraven oblíbený fotokoutek, takže si během večera budete moci pořídit krásnou halloweenskou fotografii, ve Vašem skvělém kostýmu.

CHACHA

Pochází z Kuby a je mezi latinskoamerickými tanci nejmladší, což je znát na jejím charakteru. Je hravá a divoká a tanečníkům dává možnost spolu navzájem flirtovat.

WALTZ

Pochází z Anglie a tančí se v 3/4 taktu. Oproti valčíku je ale mnohem pomalejší. Nejen kvůli romantické hudbě, ale také díky plynulým pohybům, se budete při tomto tanci cítit, jako když se vznášíte.

Vstupné je 120,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 100,- Kč. Lístky můžete zakoupit v předprodeji v Turistickém informačním centru Pelhřimov nebo je zakoupit či zarezervovat online.

A nebude ani jinak tomu, že Vám celý večer budou k dispozici tanečníci a tanečnice z DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Těšíme se na Vás a na Vaše kostýmy!