Akce na červen: Čeká nás nejvíce vystoupení a tanečních akcí v roce

Nejen tanečníci, ale i diváci tance si v červnu přijdou na své. Konec školního roku bude již tradičně doslova nabitý tanečními akcemi a vystoupeními.

Zakončení školního roku je nejen pro všechny tanečníky DanceArtu velkou událostí. Jedna akce střídá druhou a celoroční trénování se blíží ke slavnostnímu zakončení. Před námi je poslední Pelhřimovská tančírna této sezóny, na které si návštěvníci budou moci vybrat jaký tanec se chtějí naučit v anketě zde. První červnový den bude věnovaný dětem a ten je letos připravený v úplně novém kabátě. Akce proběhne v protorách kolem KD Máj a kromě vystoupení si děti užijí i plno zábavy v připraveném programu. Další tradiční akcí je Region tančí, kterou velice rádi podpoříme a s našimi skupinami zatančíme.

Následuje Festival Pelhřimov - město rekordů, kde vystoupíme v pátek i v sobotu a zatančí naše skupiny i jednotlivci. Mezitím ještě zatančíme v Domově seniorů Pelhřimov a vyvrcholením školního roku bude 5. ročník Pelhřimovské taneční akademie, která bude letos rozšířena o několik představení pro veřenost i pro základní školy a strávíme s ní celé 3 dny. Poté už nás čekají zasloužené prázdniny, o kterých ale také nebudeme zahálet, protože nás čeká 2. ročník Summer DanceArt Campu, kde se budeme celý týden intenzivně soustředit.

Co si tedy nenechat ujít?

  • 27. května: Májová Pelhřimovská tančírna
  • 1. června: Děn dětí
  • 3. června: Region tančí
  • 10.-11. června: Festival rekordů a kuriozit Pelhřimov
  • 21. června: Vystoupení v Domově seniorů Pelhřimov
  • 22.-24. června: Pelhřimovská taneční akademie

Další akce najdete v kalendáři akcí. Těšíme se na Vás.