5 největších mýtů o Pelhřimovské tančírně

Už několikátým rokem pro Vás připravujeme Vaše oblíbené Pelhřimovské tančírny. Máme velkou radost, že Vás tančírny tak baví a že se staly pravidelnou součástí pelhřimovského kulturního dění. Od té doby se o tančírnách začalo hodně vyprávět. Často o nich vyprávíte svým přátelům a moc nás těší, když si je chválíte. Zaslechli jsme ale, že se o tančírnách říkají i další věci, které můžeme jednoznačně označit za mýty. Přátelé, není to tak. A zde jsou ty největší:

 

Mýtus: 1. Musíte umět tančit

Ale vůbec ne. Akce je určena hlavně pro zábavu a na každé tančírně se něco nového naučíte. Od úplného základu, postupně až po pokročilejší variace. Každá tančírna má své téma, které Vám prozradí, jaké tance se budou vyučovat. S každou další tančírnou se tak pomalu zlepšujete. Celý večer jsou navíc k dispozici tanečníci DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí.

MÝTUS: 2. Na tančírně musíte tančit

Pokud se Vám nechce tančit vůbec, nemusíte za celý večer na taneční parket ani vstoupit. Tančírna je koncipována jako příjemný společenský večer, takže můžete jen tak vyrazit s přáteli, dát si něco dobrého k pití, konverzovat a občas se podívat na nějaké vystoupení. Žádný tanec po Vás nikdo chtít nebude a vy tak máte skvělé místo pro pravidelné setkávání se s přáteli.

MÝTUS: 3. Musíte mít tanečního partnera

Nemusíte. Nemusíte vlastně vůbec nic. Ale zrovna u tohoto bodu to neznamená, že u vstupu vyfasujete volného partnera. Samozřejmě, že je lepší přijít se svým partnerem, protože máte jistotu, že si zatančíte kdykoliv, kdy budete chtít. Neznamená to ale, že nemůžete přijít třeba jen s kamarádkami a udělat si dámskou jízdu. Najdete zde také mnoho nových přátel.

MÝTUS: 4. Akce je určena pouze pro tanečníky

Jak už vyplývá z předchozích bodů, nemusíte vyhrát taneční soutěž, abyste mohli přijít. Naopak, na tančírnu může přijít každý, kdo má rád společnost a k tanci si svou přirozenou cestu najde. Během večera se postupně naučíte nové kroky a uvidíte zajímavá vystoupení, která Vás s tancem seznámí.

MÝTUS: 5. Je třeba chodit na každou tančírnu

Možná se zdá, že když vynecháte jednu tančírnu, na další budete ztraceni. Nebudete. Sice máme návaznost tančíren promyšlenou, ale na každé tančírně se učí něco jiného, a to vždy od úplného základu. A také, žádná tančírna není stejná. Pokaždé se bavíme jinak a někdy si hodnotnou cenu můžete odnést také jen za to, že prostě přijdete. Tančírny jsou pro všechny!

Tančírny děláme pro Vás, tak si je užívejte. Nemusíte umět tančit, ani mít tanečního partnera. Děláme je pro Vás proto, abyste se bavili a měli třeba jen další místo, kde se můžete setkávat s přáteli.

Podívejte se, jak se bavíme a smějeme :).

Těšíme se na Vás!