[Videa|Galerie] Listopadová Pelhřimovská tančírna 11/2015

Těsně před koncem roku 2015 Vám přinášíme videa a galerie z listopadové Pelhřimovské tančírny. A na koukání a prohlížení je toho tentokrát opravdu mnoho. Kromě několika videí z vystoupení si prohlédněte hlavní galerii a poté také galerii fotokoutku, kde je i mnoho povedených fotek z průběhu večera. O fotokoutek se nám profesionálně postaralo BB Productions a patří jim velké díky.

Tato Pelhřimovská tančírna se nesla v tématu chachy a foxtrotu a zanamenala rekordní účast, díky které jsme se rozhodli, že na všechny budoucí tančírny omezíme kapacitu účastníků a zajistíme pro Vás tak pohodný a prostorný taneční parket. Zavedli jsme předporodej lístků a vy si můžete předem zakoupit lístek k Vašemu oblíbenému stolu.

Celý večer byl opět propleten různými tanečními vystoupeními a jako speciání host vystoupila taneční skupina BeeBa535, která zde představila svou novou choreografii. Po výukové části následovala také taneční soutěž, z níž si 6 lejlepších párů odneslo medaile a hodnotné ceny.

Příští Pelhřimovská tančírna, která proběhne 2. ledna 2016, se ponese v tématu Tango a jive a již nyní si můžete zakoupit své lístky v předprodeji v Turistickém informačním centru Pelhřimov. Nyní už jsou před Vámi dvě povedené galerie a pokud kliknete na plakát v pravo, dozvíte se více informací o Novoroční Pelhřimovské tančírně.