Téma: Chacha a foxtrot. Další Pelhřimovská tančírna proběhne 20. listopadu v KD Máj

Vážené tanečnice, tanečníci a všichni, kdo máte rádi tanec,

říjnová Pelhřimovská tančírna byla opravdu skvělá a my se už nemůžeme dočkat té další. Pokud se těšíte také, nenechte si ujít následující informace a malou vzpomínku na poslední vydařenou akci.

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

Pátek 20. listopadu 2015 | 19:00-23:00 | KD Máj

Téma: Chacha a Foxtrot

Speciální host: BeeBa535
  • Každá Pelhřimovská tančírna má své téma, ve kterém se celá nese a je rozdělena do několika částí. První, úvodní část, bude volnější a ideální na roztančení a seznámení se s parketem.
  • Druhá část je výuková - na každé tančírně se naučíte něco nového a pokaždé se budou probírat jiné tance. Tentokrát to bude CHACHA a FOXTROT a těšit se můžete i na společný tanec, který se minule velmi podařil.
  • Další část Vás ještě více zapojí do děje, protože se budete moci zúčastnit taneční soutěže a dalších tanečních her. Pro ty nejlepší páry jsou dokonce připraveny i hodnotné ceny.
  • Tančírna je vždy proložena různými vystoupeními, ať už malými či velkými tanečníky z DanceArt PELHŘIMOV, tanečnicemi z kurzů Latiny pro ženy nebo se zde objeví nějaký speciální host. Tentokrát se můžete těšit na taneční skupinu BeeBa535.
Vstupné: 80,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 60,- Kč.

Celý večer pro Vás budou k dispozici tanečníci DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Takže se ještě více můžete těšit na prostorný taneční parket, po kterém budou znít latinskoamerické, standardní a jiné tance.

Další novinkou této tančírny je i oblíbený fotokoutek, ve kterém si určitě užijete mnoho zábavy a pořídíte si mnoho krásných fotografií, které si můžete ihned odnést domů. Již nyní se na Vás těšíme v Kulturním domě Máj Pelhřimov.

Plakát Tančírna 11:15 web.jpg