Taneční obuv v Pelhřimově

Pokud sháníte taneční obuv nebo ostatní taneční potřeby, tak jistě víte, že je většinou seženete pouze ve velkých městech jako je Praha nebo Brno. Nyní ale budete mít možnost i v Pelhřimově. Taneční obuv nemusí nutně sloužit pouze ke sportovnímu tanci. Můžete je vzít také na ples či jiné společenské akce. Tyto botky jsou ušité tak, aby respektovaly Vaše zdraví a otlačeniny či puchýře se Vám v nich jen tak hned nevytvoří.

Tento pátek 16. ledna kolem 17.30 hodin přijede do pelhřimovského Hotelu Slávie pan Lebedev, který zde nabídne velice kvalitní taneční obuv za slušné ceny. Nabízí taneční obuv pro latinskoamerické a standardní tance, dále různé doplňky, jako jsou kartáče na boty, chrániče na podpatky, hnědidla a další. Více o jeho zboží naleznete zde.

Aby s sebou pan Lebedev mohl vzít dostatek zboží, potřebuje zhruba vědět kdo bude mít o co zájem o kolik má čeho vzít. Hlavně co se týká velikosti bot. Pokud máte o cokoliv zájem nebo se chcete jen tak přijít podívat, dejte dám, prosím, nezávazně vědět prostřednictvím tohoto formuláře, kde nám zašlete alespoň délku Vašeho chodidla či další požadavky.

Obuv si budete moci prohlédnout a vyzkoušet v tanečním sále v 1. patře Hotelu Slávie.