Novoroční Pelhřimovská tančírna už 2. ledna v tématu tango a jive

Je před námi první Pelhřimovská tančírna roku 2016 a předprodej lístků již běží v plném proudu. V novém roce Vás s námi čeká tance opravdu mnoho a Novoroční Pelhřimovská tančírna bude skvělým startem. Jak už bylo zmíněno, novinkou je předprodej lístků, jejichž kapacita je omezena, abychom zajistili vždy dostatek místa na parketu.

Pelhřimovská tančírna je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

Sobota 2. ledna 2016 | 19:00-23:00 | KD Máj

Téma: Tango a jive

  • Každá Pelhřimovská tančírna má své téma, ve kterém se celá nese a je rozdělena do několika částí. První, úvodní část, bude volnější a ideální na roztančení a seznámení se s parketem.
  • Druhá část je výuková - na každé tančírně se naučíte něco nového a pokaždé se budou probírat jiné tance. Tentokrát to bude TANGO a JIVE a těšit se můžete i na společný tanec, který se nám vždy velmi daří.
  • Další část Vás ještě více zapojí do děje, protože se budete moci zúčastnit taneční soutěže a dalších tanečních her. Pro ty nejlepší páry jsou dokonce připraveny i hodnotné ceny a různé poukazy.
  • Tančírna je vždy proložena různorodými vystoupeními, ať už malými či velkými tanečníky z DanceArt PELHŘIMOV, tanečnicemi z kurzů Latiny pro ženy nebo se zde objeví nějaký speciální host.
Vstupné je 80,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 60,- Kč. Lístky můžete již nyní zakoupit v předprodeji v Turistickém informačním centru Pelhřimov.

Celý večer pro Vás budou k dispozici tanečníci DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Takže se ještě více můžete těšit na prostorný taneční parket, po kterém budou znít latinskoamerické, standardní a jiné tance.

Než ale přijde sobota 2. ledna, prohlédněte si videa a galerie z poslední Pelhřimovské tančírny, kde se nám o zábavu staral také fotokoutek. Těšíme se na Vás v KD Máj.