Nová akce: První Pelhřimovská tančírna proběhne už 16. října v KD Máj

Vážení tanečníci a všichni, kdo máte rádi tanec,

moc nás těší, že jsme pro Vás do kulturního dění města Pelhřimova mohli zavést novou akci zvanou Pelhřimovská tančírna, kterou budeme pořádat pravidelně.

Pelhřimovská tančírna je novou pelhřimovskou akcí, která je určena pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro radost zatančit, dobře se pobavit a třeba se naučit i něco nového.

Pátek 16. října 2015 | 19:00-23:00 | KD Máj

Téma: Salsa a Waltz

Speciální host: BeeBa535
  • Každá Pelhřimovská tančírna bude mít své téma, ve kterém se celá ponese a bude rozdělena do několika částí. První, úvodní část, bude volnější a ideální na roztančení a seznámení se s parketem.
  • Druhá část bude výuková - na každé tančírně se naučíte něco nového a pokaždé se budou probírat jiné tance. Tentokrát to bude salsa a waltz a těšit se můžete i na společný tanec.
  • Další část Vás ještě více zapojí do děje, protože se budete moci zúčastnit taneční soutěže a dalších tanečních her. Pro ty nejlepší jsou dokonce připraveny i malé ceny.
  • Tančírna bude vždy proložena různými vystoupeními, ať už malými či velkými tanečníky z DanceArt PELHŘIMOV, tanečnicemi z kurzů Latiny pro ženy nebo se zde objeví nějaký speciální host. Tentokrát se můžete těšit na taneční skupinu BeeBa535.
Vstupné: 80,- Kč/osoba. Studenti platí pouze 60,- Kč.

Celý večer pro Vás budou k dispozici tanečníci DanceArt PELHŘIMOV, kteří Vám rádi s čímkoliv poradí. Takže se ještě více můžete těšit na prostorný taneční parket, po kterém budou znít latinskoamerické, standardní a jiné tance.

Věříme, že si Pelhřimovskou tančírnu oblíbíte a budete na ni rádi a pravidelně chodit. Již nyní se na Vás těšíme v Kulturním domě Máj Pelhřimov.