[Galerie] Vystoupení na maturitním plese v Jindřichově Hradci

Celá galerie na konci článku

Celá galerie na konci článku

Na mnoha místech začíná plesová sezóna ještě dříve, než jsme zvyklí na Pelhřimovsku, a jedním z těchto míst je i Jindřichův Hradec, kde jsme minulý pátek 27. listopadu svým vystoupením zahájili program večera jedné vydařené akce.

Jednalo se o maturitní ples střední zdravotnické školy, který probíhal v prostorném KC Jitka, a hned v úvodu zde naše hlavní taneční skupina mládež vystoupila se svou formací latinskoamerických tanců. Tančilo se nám skvěle a podle ohlasů se naše vystoupení velmi líbilo, což je pro nás tou největší odměnou.

Jsme rádi, že můžeme vystupovat nejen v rámci kraje Vysočina a cesta do Jižních Čech pro nás byla skvělým výletem, který jsme si moc užili. Ještě jednou děkujeme maturantům střední zdravotnické školy za pozvání a přejeme mnoho štěstí u zkoušky z dospělosti.

Nyní ale celá plesová sezóna teprve začíná a ráj večírků a nejen firemních setkání je před námi. Těšíme se, až se uvidíme na dalším maturitním plese, nebo jiné akci. Prohlédněte si tedy fotogalerii z tohoto příjemného večera.