[Video|Galerie] Mikulášská tančírna Gymnázia a Obchodní akademie Pelhřimov 2014

Již po čtvrté jsme pro Gymnázium a Obchodní akademii Pelhřimov připravili oblíbenou akci s názvem Mikulášská tančírna. Letos byla atmosféra naprosto skvělá a všichni jsme si celé dopoledne výborně užili. Nejprve se podívejte na krátký sestřich z celé akce.

 
 

Tančírna byla rozdělena na dvě části. V té první proběhla vedená tančírna, kde studenti postupně tančili různé společenské tance a také se naučili nový tanec, salsu. Po obědě přišla část druhá, divácky mohem atraktivnější, protože se opět konala taneční soutěž, ve které nakonec s nejlepšími páry tančili učitelé. Tento ročník byly pro soutěž vybrány tance valčík a polka. Snadné tance to opravdu nejsou a navíc velmi rychlé. Všichni to ale skvěle zvládli a aby si soutěžící mezi jednotlivými koly trochu odpočinuli, vystoupili zde taneční páry z DanceArt PELHŘIMOV a zatančili své ukázkové soutěžní tance.

Konečné pořadí finálových párů hodnotili všichni diváci v tělocvičně a takto skončili tři nejlepší páry celé soutěže:

  1. místo: Josef Jírů a Klára Kohoutová
  2. místo: Jaroslav Trnka a Anna Mikolášková
  3. místo: Kateřina Popelková a Jan Sochor
Odkaz na celou galerii na konci článku

Odkaz na celou galerii na konci článku

Akce byla letos velmi povedená, my děkujeme Gymnáziu a Obchodní akademii za pozvání a už nyní připravujeme ročník pátý, který proběhne v prosinci 2015. Nyní už si ale prohlédněte celou galerii.