Co se stalo s Tanečním centrem Pelhřimov?

Když mě jako malého kluka čas od času rodiče brali na plesy a taťka mě doma učil tancovat, neměl jsem ani nejmenší tušení, že ze mě jednou vyroste tanečník mezinárodní třídy v latinskoamerických tancích a už vůbec mě nenapadlo, že bych někdy vedl taneční centrum. Příležitost se každý týden s Vámi dělit o svou lásku k tanci, předávat Vám i Vašim dětem své zkušenosti a každému, kdo má alespoň malý zájem, pomáhat objevovat a realizovat jeho vlastní taneční potenciál, mě naplňuje štěstím.

Moc si vážím, že se Taneční centrum Pelhřimov se za poslední tři roky svého fungování rozrostlo do velikosti, jakou jsem si ani nepředstavoval a fakt, že každý podzim mezi námi vítáme nové tanečníky a tanečnice mě vskutku těší. Proto, abychom se však mohli i nadále rozrůstat a byli schopni nabídnout možnosti nám dosud nepoznané, je třeba neustále pracovat nejen na našich tanečních schopnostech, ale i naší prezentaci. A přejmenování tanečního centra z Taneční centrum Pelhřimov na DanceArt PELHŘIMOV je právě jedním z aspektů, které nám pomohou našich nemalých cílů dosánout.

Lektoři, místo výuky a kurzy alespoň zatím zůstávají nezměněny, avšak již tento podzim se můžete těšit na přijemné novinky.

Doufáme, že se Vám nové jméno líbí a že budete mít radost se s ním ztotožňovat.

Václav Žoudlík